Ajánlatkérés

Állásajánlatok

Webshop manager

Az álláshoz tartózó feladatok:
• 2022 őszén induló webshopunk kialakításának menedzselése
• Webshopunk napi feladatainak ellátása (rendelések ellenőrzése, továbbítása stb.)
• Készletkezelés, új termékek feltöltése, termékleírások szerkesztése
• Kapcsolattartás csomagszállító partnereinkkel
• Közösségi oldalak szerkesztése
• Hirdetések szerkesztése

Előnnyel indulsz a pályázók között, ha:
• Tapasztalatod van a fenti munkakörökben
• Kitartó, elkötelezett vagy a munkád iránt
• Önálló munkavégzéstől sem rettensz meg
• Érdekelnek új kihívások, és nyitott vagy új feladatok elvégzésére
• Kreatív vagy
• Építőipari végzettséged van, vagy érdeklődsz iránta

Amiért jó nálunk dolgozni:
• Egy egyedülálló projekben lehetsz aktív résztvevő
• Modern, kényelmes környezetben végezheted a munkád
• Szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk
• Nagy hangsúlyt fektetünk a stabilitásra, munkatársaink megbecsülésére

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Jelentkezni az oldal alján lévő űrlap kitöltésével, valamint önéletrajzod feltöltésével tudsz!