Ajánlatkérés

Állásajánlatok

Marketing koordinátor

Alappillérünk a folyamatos fejlődés, melynek egyik eleme a marketing; ezért cégünk az alábbi pozícióba munkatársat keres:

Feladatok

  • Koordinálod a marketing kampányokat, kapcsolatot tartva az ügynökségekkel és egyéb szerződött partnerekkel
  • Részt veszel a vállalati és márka honlapok és egyéb online felületek kezelésében és frissítésében
  • Offline és online felületekre készíttetsz reklámanyagokat, részt veszel ezek tervezésében és megrendelésében
  • Képi, grafikai anyagok koordinálása grafikussal, ügynökségekkel
  • Az értékesítési folyamatok, akciók támogatása
  • Ellátod a marketinggel kapcsolatos adminisztratív feladatokat, a marketing kifizetésekről kimutatásokat és elszámolásokat készítesz

Elvárások

  • Középfokú (szakirányú) végzettség
  • Megfelelő számítástechnikai tudás
  • Marketing eszközök, trendek naprakész ismerete
  • Ambició, rugalmasság, humorérzék
  • Kreativitás és innovatív gondolkodásmód

Amit kínálunk

  • Komplex juttatási csomagot biztosítunk kollégáink számára, - az alapjövedelmen felül cafetériával, munkába járási támogatással ismerjük el munkádat
  • Családias, jó hangulatú csapattal várunk, - melyet közös programokkal is erősítünk, téli-nyári csapatépítőkkel, év végi karácsonyi bulival
  • Stabil vállalati háttérrel rendelkezünk
  • A munkavégzéshez szükséges eszközöket biztosítjuk számodra
  • Home office lehetőség

Jelentkezni a karrier oldalunkon, vagy a hr@bwestbau.hu e-mail címen lehet!